Witamy Mapa serwisu Kontakt
English  Español  Deutsch  Français  Polski

 
Kontakt


 

 
 

Nota Prawna


GLASS BOTTLES PROCESS nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, kompletność oraz aktualność informacji i danych podanych na swojej stronie internetowej.

GLASS BOTTLES PROCESS nie ponosi również odpowiedzialności za treść jak i dokładność, kompletność oraz aktualność informacji i danych umieszczonych na stronach, do których linki znajdują się na stronie GLASS BOTTLES PROCESS.

GLASS BOTTLES PROCESS zastrzega sobie prawo do zmiany, uzupełnienia lub usunięcia podanych informacji lub danych, bez konieczności wcześniej notyfikacji.

Informacje i dane zawarte na stronie internetowej GLASS BOTTLES PROCESS przedstawione są jedynie w celu informacyjnym. GLASS BOTTLES PROCESS nie bierze odpowiedzialności za szkody bezpośrednie lub pośrednie, wynikające z faktu wykorzystania informacji lub danych znajdujących na stronie internetowej.

Zawartość strony internetowej GLASS BOTTLES PROCESS chroniona jest prawem autorskim. Powielanie informacji lub danych, a w szczególności wykorzystanie tekstów, części tekstów lub materiału graficznego wymaga uzyskania wcześniejszej pisemnej zgody GLASS BOTTLES PROCESS.

Jakiekolwiek działania lub zaniechania zarówno GLASS BOTTLES PROCESS, jak i użytkowników strony podlegają prawu francuskiemu.


 
  Copyright © Glass Bottles Process 2005